Menu
Sepetiniz
asdadsa

Yoğuşmalı Kombiler

Kusursuz DeneyimAyrıcalık yaratarak tüm kullanıcı tipleri için kusursuz bir performans sunan hermetik kombi sistemi ev veya işyerlerinde daima mükemmel bir deneyim sağlar. Kusursuz bir iş çıkaran kullanıcılar sıcak suyunu dilediği miktarda kullanabilir.Sınıfının En İyisiSon teknolojisi ile adından s..
12.200,00TL
Yüksek Enerji VerimliliğiBaymak Duotec Yoğuşmalı Hermetik Kombi, 4 yıldızlı enerji verimliliğine sahiptir. Oldukça yüksek bir enerji verimliliği sayesinde boşa enerji harcamazsınız. Aynı zamanda modülasyonlu fanı sayesinde enerji tasarrufu yaparsınız. Yüksek tutarda elektrik faturası ödemezsiniz...
12.300,00TL
Yüksek Çalışma VerimiBaymak İdee yoğuşmalı kombi yakma verimi %109.2 olarak belirlenmiştir. Tam yoğuşmalı özelliği ile bacadan dışarı atılacak enerji, ısı eşanjörünü kullanarak geri kazanılmakta ve klasik kombilere kıyasla yüksek verimlilik sağlanmaktadır Çevre Dostu ÇalışmaÜrün A sınıfı ene..
12.300,00TL
Uygun BoyutSahip olduğu uygun boyutları ile daha az yer kaplayan kombinin ölçüleri 625x400x270 olarak karşımıza çıkmaktadır. IPX4D koruma sistemine sahip olan kombi, çalışma standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Düşük Elektrik KullanımıMaksimum elektrik sarfiyatı sadece 100 W olan kombi, ..
12.650,00TL
 Buderus 122i , Buderus tarafından üretilen bir gazlı kombi modelidir.  Buderus 122i kombi, 2.7 kW ile 12.1 kW arasındaki ısı gücü aralığına sahiptir ve genellikle orta ve büyük boyutlu binalarda kullanılır. Bu kombi, yüksek verimliliğe sahip olduğu için enerji tasarrufu sağ..
12.740,00TL
ECA CONFEO PREMIX 30 HM DGERP 27.262 kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi Genel Özellikleri% 107,5 verimSessiz çalışma (47 dB)ErP A enerji verimlilik sınıfı (ErP yönetmeliğine uygun)Minimal boyutları ile kullanım alanından tasarrufDoğalgaz ve LPG ile kullanım imkanıDüşük NOx ve CO2 emisyonları%25 - 100 ara..
12.800,00TL
Kompakt Tasarım AvantajıKompakt tasarım ile tek kişi tarafından kaldırılabilir ve montajı kolaylıkla yapılabilir. Kompakt ve hafif tasarım ile hermetik veya bacalı şekilde bağlanabilme avantajı sunar. Kullanımda KolaylıkSahip olduğu ana kumanda ünitesi ve büyük LCD ekranı ile göstergelerini ..
12.900,00TL
Dayanıklı EşanjörUfak boyutlu, hafif ve yüksek ısı transferi imkanı sunan eşanjörüyle ön plana çıkar. Alüminyum ve silisyum alaşımıyla imal edilen eşanjöründen aldığı verimle birlikte geniş kitleler tarafından tercih edilir.Sıcaklık KontrolüGelişmiş sensörleri sayesinde suyun sıcaklığını ortamın iht..
12.900,00TL
Yüksek Yoğuşma TeknolojisiGelişmiş yoğuşma teknolojisi sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağladığı gibi aynı zamanda da küçük görünümü ile öne çıkar. Ergonomik tasarımı sayesinde çok yüksek verimliliğe karşılık düşük yakıt masrafı çıkarır. İsteğe Göre Mod SeçimiECO ve Comfort modları sayesin..
13.000,00TL
Güvenli kullanım sunan hermetik baca tipine sahip olan yoğuşmalı kombidir. Gelişmiş teknik özellikleri ve ergonomik tasarımı ile ısınma ve sıcak su ihtiyacınıza en hızlı çözümü sunar. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER20-35 kw arası ısıtma kapasitesi ile yüksek performans sunar.ERP enerji verimliliği ile ..
13.200,00TL
Sıcak Su ve Isınma İçin Yüksek GüçYüksek güçlü performansı ile istediğiniz her an evinizde sıcak su imkanı sunan bir ürün. 23 kW sıcak su gücü ve sıcak su aralığı 35-60 derece olan ürün, sıcak su eksikliğini, suyun ısınmama gibi problemleri ortadan kaldıracak. 19.1 kW gücü ısınma için kullanan gü..
13.200,00TL
Genel Özellikler %107,5 verimErP A enerji verimlilik sınıfıSessiz çalışma678 mm x 410 mm x 288 mm minimal boyutlarıyla kullanım alanında tasarrufDoğalgaz ve LPG ile kullanım imkanıDüşük NOx ve CO emisyonları • ¼ modülasyon oranıTesisatı ve kombiyi koruma altına alan otomatik By-Pass sistemiDo..
13.500,00TL
Sessiz çalışma performansı ile dikkatleri üzerine toplayan bir kombi modelidir. Akıllı oda termostatları ile uyumlu şekilde çalışır. Doğalgaz ve LPG ile kullanıma uygun olarak üretilir. 45 kW'lık kapasitesi ile ön plana çıkar. ErP A enerji verimlilik sınıfı ile tasarruflu kullanım imkanı sunar.&..
13.750,00TL
A Enerji VerimliliğiKullanım suyunun ısıtılması ve ısınma koşullarının sağlanması alanında A enerji sınıfı verimliliği sunarak, bütçenizi ve doğayı korur. A sınıfı enerji ile tam kapasitede performans sunar. Yüksek Performansta KullanımSahip olduğu XL seviyeli yüksek sıcak su performansı ile ..
13.890,00TL
ECA CONFEO PREMIX 35 HM DGERP 31.820 kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi Genel Özellikleri% 107,5 verimSessiz çalışma (47 dB)ErP A enerji verimlilik sınıfı (ErP yönetmeliğine uygun)Minimal boyutları ile kullanım alanından tasarrufDoğalgaz ve LPG ile kullanım imkanıDüşük NOx ve CO2 emisyonları%25 - 100 ara..
14.000,00TL
Vitodens Trend KombiVitodens Trend gaz yakıtlı yoğuşmalı kombi, üstün kalitesi ile öne çıkmaktadır. Kapsamlı aksesuar seçenekleri ile hem yeni binalarda hem de mevcut ısıtma sistemlerinin modernizasyonunda kullanılabilir. Vitodens Trend, 19 ve 25 kW olmak üzere iki farklı kapasite aralığındaki (3,2 ..
14.400,00TL
A Sınıfı Isıtma VerimiA sınıfı ısıtma verimliliği ile düşük doğal gaz tüketim imkanı sunar. Düşük doğal gaz tüketimi ve A sınıfı olma özelliği sayesinde bütçenizi korurken, ekonomik tasarruf sağlayabilirsiniz. A sınıfı ile doğa dostu kullanım avantajı sunar. Kullanım Suyu VerimliliğiXL akışı..
14.550,00TL
En Yüksek VerimGüçlü özellikleri ile sınıfının öne çıkan ürünüdür. Değişen konfor seçeneklerine göre en iyi konforu almanızı sağlar. Kendini ayarlayan modülasyon yapısı sayesinde yüksek yakıt tasarrufu yapmanıza olanak verir. Özel yoğunlaşma teknolojisi ile birlikte mevsim koşullarından bağımsız ..
15.500,00TL
Tam Verim Sağlayan Yoğuşma SistemiNorminal ısı kapasitesi 24 kW değerindedir. Yıllık merkezi ısıtma verimliliği %93 değerindedir. Yoğuşma sistemiyle, bir defa ısıtılan suyla petekler tekrardan ısıtılmaktadır. Kullanım suyunun israf olmasını engelleyen yoğuşma sistemi, tercih edilen sıcaklığa göre..
15.500,00TL
VIESSMANN VITODENS TREND 25 KW ErP, Viessmann tarafından üretilen bir kondenserli gaz baca arkası kombi cihazıdır. Özellikleri arasında:25 kW'lık nominal gücü vardır.ErP (Enerji Verimliliği Yönetmeliği) sertifikasına sahiptir ve enerji tasarrufu sağlar.Kondenserli teknolojisi sayesinde, yüksek verim..
15.500,00TL
Enerji tasarrufu sağlayan Viessmann Vitodens Connect 19 kW 16.000 Kcalh Tam Yoğuşmalı Kombi ile hem evinizi ısıtabilir hem de elektrikten tasarruf yapabilirsiniz. A sınıfı bir ürün olması ile bütçe dostu bir kullanım alanı yaratır. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERYüksek ısıtma kapasitesi bulunan ürün, 1..
16.000,00TL
Yakıt Tasarruf İmkanıTam yoğuşmalı teknolojisi ile % 107 oranında yüksek performans ve verim sunar. Performansı ile aynı anda sunduğu yakıt tasarrufu ile bütçenizi koruma altına alıp, gerektiği kadar ateşleme seviyesi ile iç mekanların ısınmasını sağlar. Çelik Eşanjör TasarımıSahip olduğu ta..
16.400,00TL
Konforlu IsınmaYüzde 107’ye varan yüksek verimle çalışma özelliği sayesinde doğalgazdan büyük tasarruf yaparsınız. Aynı zamanda akıllı çalışma sistemi sayesinde sadece yakıt için değil elektrik tüketiminde de büyük konfor sağlar. 24 kW ısıtma ile ihtiyacınızı en iyi şekilde giderir. Birden Ç..
17.000,00TL
Kış aylarında ısıtma işlemini kaliteli bir şekilde gerçekleştirir. Yoğuşmalı ısıtma tekniği sayesinde ısıtma işlemi kısa sürede gerçekleşir. Çift eşanjör ile birlikte çalışır. Yüksek performans ve hızda çalışarak sizlere konfor sağlar. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER49 desibel ses seviyesinde çalışması..
17.100,00TL
Akıllı Sistemle Kolay KullanımTam alev modülasyonuyla, ateşleme sistemlerinin kusursuz çalışması desteklenir. Elektronik ateşleme özelliğiyle, tercih edilen sıcaklığa bağlı olarak otomatik ayarlama yapılmakta ve ateşleme gerçekleştirilmektedir. Ateşleme sistemleri, ısı seviyesine göre çalıştırılm..
18.200,00TL
Alüminyum Silisyum Alaşımı Sayesinde Daha Yüksek SıcaklıkKombinin yüksek ısı performansı sağlamasında kullanılan malzeme de ön plana çıkar. Comfort Condense Alüminyum Silisyum alaşımı sayesinde ısıyı dışarıya aktarmak yerine içinde tutabilir ve daha yüksek verim alınabilmesini sağlar. Tuş Ki..
19.750,00TL
Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler yenilenen teknoloji ve çok şık tasarımıyla benzersiz tasarruf ve konforu sunmaya devam ediyor.Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler, A sınıfı ısıtma enerji verimliliğinde maksimum tasarruf ve konforu gelişmiş teknolojisiyle sunar. Yenilenen ara yü..
19.760,00TL
Yüksek Performans1:8 modülasyon aralığı sayesinde her kullanımda en yüksek verimi almanızı sağlar. Böylece ısıtma ya da sıcak su ihtiyacınızın en iyi şekilde karşılanmasına olanak tanır. 30 kW ile 35 kW arası ısıtma ve sıcak su kapasitesi sayesinde ihtiyacınızı en iyi şekilde giderir. Özel Y..
20.200,00TL
Yüksek Performans1:8 modülasyon aralığı sayesinde her kullanımda en yüksek verimi almanızı sağlar. Böylece ısıtma ya da sıcak su ihtiyacınızın en iyi şekilde karşılanmasına olanak tanır. 30 kW ile 35 kW arası ısıtma ve sıcak su kapasitesi sayesinde ihtiyacınızı en iyi şekilde giderir. Özel Y..
20.200,00TL
Sabit Isı Veren Güçlü KombiCondens, kurulumu kolay Bosch kombi, her sıcaklıkta sabit ısıyı verebilen güçlü bir üründür. Böylelikle daha az enerji ile ısınmanızı sağlarsınız. Enerjiyi Tasarruflu Kullanan ÜrünA enerji sınıf ürün, enerjiyi tasarruflu kullanan bir üründür. 30 kW güç kullanan ürü..
20.700,00TL
Sabit Isı Veren Güçlü KombiCondens, kurulumu kolay Bosch kombi, her sıcaklıkta sabit ısıyı verebilen güçlü bir üründür. Böylelikle daha az enerji ile ısınmanızı sağlarsınız. Enerjiyi Tasarruflu Kullanan ÜrünA enerji sınıf ürün, enerjiyi tasarruflu kullanan bir üründür. 30 kW güç kullanan ürü..
20.700,00TL
Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler yenilenen teknoloji ve çok şık tasarımıyla benzersiz tasarruf ve konforu sunmaya devam ediyor.Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler, A sınıfı ısıtma enerji verimliliğinde maksimum tasarruf ve konforu gelişmiş teknolojisiyle sunar. Yenilenen ara y..
21.540,00TL
Şık tasarımıyla kullanım alanlarına modern bir görünüm kazandıran Kombi modeli işlevsel özellikleri sayesinde avantaj sağlar. Entegre  Wi-fi arayüzü ile uzaktan erişim sağlanarak kombi ayarlarının yapılabilmesine imkan sunar. Düşük ses düzeyi ve hafif tasarımı ile yaşam alanlarında kullanım ..
22.050,00TL
Buderus Logamax Plus GB172-30iK 30KW 26000 Kcal/H Yoğuşmalı Kombi Özellikleri 28 kW nominal ısı kapasitesine sahip Buderus Logamax Plus GB172-30iK 30KW 26000 Kcal/H yoğuşmalı kombi %93 enerji verimliliği sağlıyor. Yoğuşmalı ısıtma tekniğine sahip Buderus Logamax Plus GB172-30iK 30KW 26000 Kca..
23.600,00TL
Buderus Logamax Plus GB172-30iK 30KW 26000 Kcal/H Yoğuşmalı Kombi Özellikleri 28 kW nominal ısı kapasitesine sahip Buderus Logamax Plus GB172-30iK 30KW 26000 Kcal/H yoğuşmalı kombi %93 enerji verimliliği sağlıyor. Yoğuşmalı ısıtma tekniğine sahip Buderus Logamax Plus GB172-30iK 30KW 26000 Kca..
23.600,00TL
Isıtma ve sıcak suda A sınıf enerji verimliliğiXL yük profilinde sabit sıcaklıkta bol miktarda sıcak su konforuIoniDetect teknolojisi ile verimli yanma%10 modülasyon oranıPaslanmaz çelik eşanjör ile kanıtlanmış uzun ömürlü kullanım Detaylı Özellikler Isıtma Anma ısı gücü (kW) 30Isıtma..
26.000,00TL
Duvar tipi yoğuşmalı kombi VITODENS 100-WViessmann‘dan eşsiz fırsat! Entegre WiFi ile kombinizle ilişkiniz her zamankinden daha yakın olacak!Gaz yakıtlı yoğuşmalı cihazÇok ekonomik ısıtmaÇevre dostu işletimEntegre WiFi ve üstün performansı ile kendi sınıfında öncü olan yüksek enerji verimli duvar ti..
26.450,00TL
Buderus GB-172-35K Yoğuşmalı Kombi (30.100 Kcal/h)30 kW ile 35 kW arası ısıtma ve sıcak su kapasitesiDünyada ilk ve tek Titanyum cam ön panel ile şık ve sağlam tasarımBekleme modunda 2 kW’tan az güç harcaması ve 1:8 modülasyon aralığı ile yüksek performanslı ekonomik ısınmaYoğuşma teknolojisi ile yü..
26.880,00TL
Buderus GB-172-35K Yoğuşmalı Kombi Özellikleri (30.100 Kcal/h)30 kW ile 35 kW arası ısıtma ve sıcak su kapasitesiDünyada ilk ve tek Titanyum cam ön panel ile şık ve sağlam tasarımBekleme modunda 2 kW’tan az güç harcaması ve 1:8 modülasyon aralığı ile yüksek performanslı ekonomik ısınmaYoğuşma teknol..
26.880,00TL
Isıtma ve sıcak suda A sınıf enerji verimliliğiXL yük profilinde sabit sıcaklıkta bol miktarda sıcak su konforuIoniDetect teknolojisi ile verimli yanma%10 modülasyon oranıPaslanmaz çelik eşanjör ile kanıtlanmış uzun ömürlü kullanım Detaylı Özellikler Isıtma Anma ısı gücü (kW) 35Isıtma..
29.000,00TL
İhtiyaç duyulan sıcak suyu ve ısıyı sağlayan tam yoğuşmalı bir kombidir. Wi-Fi özelliği sayesinde dilediğiniz an uzaktan bağlantı kurabilir, cihazınızı istediğiniz ısı ayarına entegre edebilirsiniz.ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERGaz yakıtlı olarak karşınıza çıkan tam yoğuşmalı kombi, profesyonel çalışma prensi..
32.200,00TL
 VAILLANT VUI 36CS, bir gaz sobası olarak çalışır. Bu cihaz, sıcak su ve ısıtma ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır. Özellikleri arasında;36 kW'lık nominal gücü vardır.?Su sıcaklığını modüle etmek için modülasyon özelliği vardır.%5 ile %100 arasında modülasyon aralığına sahiptir.Çok yönlü..
38.490,00TL
Gösterilen: 43 ile 84 arası, toplam: 86 (3 Sayfa)