Menu
Sepetiniz
asdadsa

Yoğuşmalı Kombiler

Kendisini Hissettirmeden Sessiz ÇalışabilirKombiden beklenilen şeylerden birisi iyi ısıtmasının yanında çok ses çıkarmadan çalışmasıdır. Düşük ses seviyesi ile kullanıcılarını rahatsız etmeyen bu kombi, en fazla 54 dB ses yayabilir. Bu da çalışırken onu pek hissetmemenizi sağlar. Hem Evinizi..
7.630,00TL
Kullanımı KolayÜrünün kullanımı oldukça kolay ve basit bir yapıdadır. Herkesin kombiyi çalıştırabileceği ve olası arızada bildirim yapacağı konusunda sizlere destek olmaya devam eder. Arıza Derdi YokSürekli olarak kombi arızasından usanmış olanlar için kalitesi ve sorunsuz tasarımı ile dikka..
7.800,00TL
Isıtmada ve Kullanım Suyunda VerimlilikIsıtma ve sıcak su ihtiyacınıza göre 2 farklı kapasite seçeneğiyle birlikte gelir. Protherm Gepard Condens 24 KTV 24 kW yoğuşmalı kombi ısıtmada B, kullanım suyundaysa A seviyesinde enerji verimliliği sağlar Frekans Kontrollü Pompa AvantajıProtherm Gepar..
7.870,00TL
Yoğuşmalı Çevre Dostu KombiFull premix yoğuşma sistemi sayesinde gazdan %3 oranında net tasarruf yapmaktadır. Düşük enerji kullanımı ile yüksek performans elde etmektedir. Adaptif sistemi sayesinde gazın tüm enerjisini kullanır ve gaz tasarrufu sağlar. Tam yoğuşma sayesinde daha uygun fiyata daha..
8.000,00TL
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER24 kW ısıtma kapasitesi ile ön plana çıkar.Yeni teknoloji detaylar ile geliştirilerek verim ve tasarruf aynı anda sağlanır.Tam yoğuşmalı ısıtma sisteminin sağladığı pek çok avantajı bünyesinde bulundurur. Tasarım DetaylarıBeyaz renkli dış gövde tasarımında kaliteli ve da..
8.100,00TL
A sınıfı Enerji VerimliliğiKullanım suyunda A enerji verimliliğine ne dersiniz? Yoğuşmalı kombinizle hem doğayı koruyun hem de ödediğiniz faturaların miktarını düşürün. Hem de XL profilinde kullanım suyu imkanı ile! Yüksek Verimli PompaProtherm Lynx Condens Tam Yoğuşmalı Kombinin pompası Er..
8.500,00TL
Akıllı KombiKış aylarında hayatınızı kolaylaştırmada etkili bir üründür. Sizlere her zaman sıcak su ihtiyacını karşılamada bir numaralıdır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bütün işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde halletmenize imkan sağlar. Desteği YüksekSağlam ve kaliteli malzemele..
8.950,00TL
Çevre ve tüketici dostu özellikleri ile dikkat çeken kombi modelidir. Isıtma ve sıcak su üretimi konusunda etkili sonuçlar ortaya çıkarır. Yeni teknoloji özellikleri sayesinde yüksek verimliliğinin yanında etkili tasarruf imkanı oluşturmayı başarır. Üründe kullanılan iç ve dış malzemelerdeki kal..
9.050,00TL
A Sınıfı Enerji Verimliliği Sağlayan KombiBaymak Luna Avant Kombi, A sınıfı enerji verimliliğine sahip tasarımı sayesinde çevreye zarar vermeyen ve doğal kaynakların verimli olarak kullanılmasına katkı sağlayan bir teknoloji ile çalışır. Doğalgaz kullanarak çalışan kombi, enerji verimliliği ve ı..
9.100,00TL
Hermetik Tipi ÇalışmaE.C.A Cıtıus Premıx Yoğuşmalı Hermetik Kombi, monte edildiği mekanın havasından bağımsız olarak çalışır. Kapalı yanma haznesi sayesinde gerekli havayı dış ortamdan alır. Yoğuşmalı Çalışma AvantajıE.C.A Cıtıus Premıx Yoğuşmalı Hermetik Kombi, daha verimli bir çalışma perf..
9.100,00TL
A sınıfı Enerji VerimliliğiKullanım suyunda A enerji verimliliğine ne dersiniz? Yoğuşmalı kombinizle hem doğayı koruyun hem de ödediğiniz faturaların miktarını düşürün.   Yüksek Verimli PompaProtherm Lynx Condens Tam Yoğuşmalı Kombinin pompası Erp gereklilikleri ile uygun şekilde tasarl..
9.300,00TL
Kompakt Boyut ile Yerden Tasarruf Sağlayan TasarımKompakt boyutu sayesinde kolayca montelenir. Bakımı sorunsuz halledilen ürün ile yerden tasarruf sağlarsınız. Yüksek Verimli Çalışma ve Az Enerji TüketimiÜrün % 92 verim ile çalışır. Bu sayede çevreye duyarlı ürün enerji tasarrufu eder. A ener..
9.600,00TL
B Sınıfı Isıtma Verimliliği Sunan Kullanım TipiYoğuşmalı kombide bulunan B sınıfı enerji verimliliği sayesinde kullanıcılar çevre dostu bir deneyim sağlayarak yüksek ısınma performansından yararlanır. ErP yönetmeliğine uygun yapısı sayesinde A sınıfı su verimi gerçekleştirir. Yenilikçi Ünit..
9.600,00TL
Yüksek VerimÇok yüksek verim ile çalışan bu kombi tasarruflu işletim sistemi sayesinde tasarruf yapmanızı sağlayacaktır. Şık TasarımBeyaz rengi ve sade tasarımı ile son derece şık bir üründür. Duvara monte edilerek kullanılan bu ürünün kompakt boyutu sayesinde alandan tasarruf etmiş olacaksı..
9.680,00TL
 Minimal BoyutlarMinimal boyutları ile yerden tasarruf sağlarsınız. Kompakt tasarımı sayesinde ürün monte etmesi ve bakımını yapması kolaydır. Yüksek VerimKombi yüzde 107,8 verim ile çalışır. Doğa korunur ve tüketimden tasarruf edilmiş olur. Ürün A sınıfı verimliliğe sahiptir. Düşük co2 ..
9.700,00TL
Çevre ve tüketici dostu özellikleri ile ön plana çıkan kombi modelidir. Gelişmiş özellikleri ile konforlu ve güvenli kullanım imkanı oluşturur. Üretimde tercih edilen kaliteli malzemeler ürünü uzun ömürlü kılar. Hızlı ısınma konusunda üstün performans sahibi ürünün montajı ve kullanımı kolaydır.ÖNE ..
9.850,00TL
Uygun fiyatı, küçük boyutları ve A sınıfı olması ile dikkatleri üzerine toplayan bir kombi modelidir. En son model teknoloji ile üretilmesinden dolayı yüksek kalitede ve hızda faaliyet göstermektedir. Kış aylarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER20.000 kcal kapas..
9.900,00TL
Mevsim koşullarına bağlı olarak insanların ihtiyaçları da çeşitlilik gösterir. Bu nedenle kaliteli markanın ürününü kış aylarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İklimlendirme alanında oldukça tecrübeli olan markanın tam yoğuşmalı kombisi ile farkı kolaylıkla hissedebilirsiniz. Öne Çıkan Öz..
9.900,00TL
Yüksek verim, düşük ses seviyesi.Logamax plus GB012’nin sağladığı avantajlar:■ 25 kW ısıtma ve sıcak su kapasitesi■ Yoğuşma teknolojisi ile yüksek verim ve düşük gaz tüketimi■ Yeni nesil geniş arka aydınlatmalı LCD ekran ile kolay okunabilme ve modern görünüm■ Yüksek verimli yanma sağlayan modülas..
9.950,00TL
Yenilikçi DeneyimBenzersiz bir kullanım gücü oluşturan kusursuz yapısı ile size daima en benzersiz deneyimi sunan hermetik kombi ile ister ev ister işyerinizde sıra dışı bir konfora sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde zahmetsiz bir deneyim sağlayabilirsiniz. Kusursuz YapıSıcak su ihtiya..
9.975,00TL
Baymak servis güvencesi ile sunulan kombi modelidir. Yoğuşmalı çalışma sistemi ile tahliye öncesi su ve gazın ayrıştırılmasını sağlayarak enerji dönüşümü elde eder. Böylece tasarruflu kullanım imkanı sunar. Üretimde kullanılan kaliteli malzemeler ürünü uzun süre sorunsuz kullanma konusunda başar..
9.990,00TL
  Her evde mutlaka bulunan, sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan kombi Demirdöküm marka kalitesiyle satışa sunulur. Ürün 18/24 kW kapasiteye sahiptir ve evlerde enerji tasarrufu sağlayarak kullanılabilir.ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERÜrün çift işlemcili anakarta sahiptir. Bu öz..
10.000,00TL
Geniş Ayar AralığıDijital panel ve özel tasarım butonları sayesinde anlaşılır ve kullanımı kolay bir tasarıma sahip olan Buderus Yoğuşmalı Hermetik Kombi, geniş bir ayar yelpazesine sahiptir. Farklı sıcaklık değerlerinin hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabilmesi sayesinde farklı kullanım alanlar..
10.250,00TL
Geniş Sıcaklık SkalasıVerimli bir enerji kullanımıyla 30-80 derece arası petek ısısı sunar. Soğuk günlerde iç mekanları ısıtmak için gereken enerji dönüşümünü sağlamasına ek olarak 35-60 derece arası su sıcaklığı sayesinde sıcak su ihtiyacınızı yeterince karşılar. Kompakt TasarımÜstün enerji..
10.250,00TL
Yerden Tasarruf İmkanıSahip olduğu kompakt tasarım ve minimal boyutları ile yerden tasarruf sağlar. Kurulum aşamasında uygun dar alanlara uygulanabilme özelliğinden ve şık detaylardan aynı anda yararlanmanıza imkan verir. Yeni Nesil Pompa TasarımıSahip olduğu kendi teknolojisine özgü pompa ta..
10.300,00TL
24 Kw kapasiteye sahiptir. Lcd ekranı ve kolay menüsü sayesinde, ayarlamalarınızı ve kontrolleriniz çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşılması oldukça basit olan menü içeriği ile evinize göre kendi ısı ayarlamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek performans sergilerken, ses yal..
10.300,00TL
PROTEUS PREMİXProteus Premix, yoğuşma teknolojisiyle yüksek enerji tasarrufu sağlamakta ve aynı zamanda küçük boyutları, zarif görünümü ve ergonomik tasarımlı kumanda paneli ile göze de hitap eden bir ürün olma özelliğini taşımaktadır. Proteus Premix kombi ECO ve COMFORT modları tüketici te..
10.400,00TL
24/28 kW kapasitesiyle kullanıcıların sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını karşılayan Demirdöküm Ademix oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Ürün şık tasarımı, teknolojik donanımları ve kullanıcı dostu kontrol paneliyle konforlu bir kullanım sunar. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERKombi 50 desibel gibi düşü..
10.450,00TL
Baymak Lunatec tam yoğuşmalı kombiler kw oranına bağlı olarak farklı seçenekler ile tüketiciye sunuluyor. Yeni nesil teknolojisinin yanı sıra Avrupa Birliği onaylı ErP sistemine sahip olan Baymak Lunatec A sınıfı bir üründür. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERLunatec modeller 24 kw, 30 kw ve 35 kw olarak ..
10.700,00TL
Isıyı Ayarlayabilen Akıllı TasarımFan hızını kombinin sıcaklığına göre ayarlayan Demirdöküm kombi yüksek verimi düşük ses seviyesinde verir. Tesisat ihtiyacına göre belirlediği pompa hızıyla daha az elektrik kullanır. Bunlara ek olarak kullanımı kolay LCD ekran ve çevirmeli düğmelerin bulunduğu f..
10.750,00TL
Şık tasarımı ve üstün performansı ile beklentinizi karşılayan tam yoğuşmalı kombidir. Ergonomik kullanımı sayesinde sıcak su ve ısınma ihtiyacınızı karşılar. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERA sınıfı enerji sınıfına dahil olan kombi yüksek kapasitede ısıtma verimi sağlar.Yüksek verimli sirkülasyon pompa ..
10.950,00TL
Kusursuz DeneyimSon derece uzun ömürlü bir deneyim sunan kombinin yenilikçi teknolojisi ile beklentilerini en ideal şekilde karşılayan kullanıcılar ister ev ister işyerlerinde sıcak su sorununu ortadan kaldırır. Isınma ihtiyaçlarına mükemmel çözümler sunar.Güvenilir YapıHassas ve güvenilir bir çalış..
11.250,00TL
Vintomix Yoğuşmalı Kombi'nin Üstün Özellikleri18/24 ve 24/28 kW Kapasite Seçeneği2 farklı kapasite seçeneği ile yüksek ve düşük metrekareli kullanım alanlarında en uygun çözümü sunar.Yüksek Verimli Pompa ile Elektrik TasarrufuYüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa hızı otomatik..
11.400,00TL
Yoğuşmalı Isıtma Tekniği ile Yüksek VerimDoğalgaz yandıktan sonra ortaya çıkan ve baca aracılığı ile dışarıya atılacak olan gazın içindeki su, özel bir teknoloji ile geri kazanılır. Bu sayede yüksek verim elde edilir. Bu özelliği kullanarak çalışan kombilerin tercih edilmesi, ciddi anlamda tasarruf ..
11.500,00TL
Paslanmaz Çelik EşanjörPaslanmaz çelikten üretilen eşanjörü, uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Kireç filtresiyle, sistemin kireçten etkilenmesi engellenir ve kullanım ömrü uzatılır.Minimum Enerji Kaynağı Kullanımıyla Veri Tasarrufu%92 değerindeki sezansal verimlilik ve düşük değerdeki emisyon sist..
11.620,00TL
Düşük Ses Seviyesi ile Gürültüsüz ÇalışmaYalnızca 52 dBA ses seviyesi ile çalışan kombi, yaşam alanlarınızda gürültü kirliliği yaşanmasının önüne geçecek. Kombi çalışırken onun varlığından bile haberiniz olmayacak.Çift Eşanjörlü TasarımÜstün çift eşanjörlü tasarım ile yüksek verim elde edebilirsiniz..
11.700,00TL
Viessmann Vitodens 050 w 20 kw Sessiz Çalışma ÖzelliğiViessmann vitodens 050 w 20 kw kombi, ses seviyesi yalnızca 47 dBA’dır. Viessmann vitodens 050 w kombinizin Evinizde kombi gürültü kirliliği yapmayacak. Kombinin çalıştığını bile hissetmeyeceksiniz. Viessmann vitodens 050 w teknik özellikler..
11.700,00TL
Enerji UyumluErP kriterlerine uygundur ve A sınıfında bir enerji performansı sunmaktadır. Çalışma esnasında minimum düzeyde ses çıkarır ve sizleri rahatsız etmez. 678 mm yüksekliği, 410 mm genişliği ve 288 mm derinliği bulunduğu için gayet makul boyutlarda kabul edilir.Fonksiyonel TasarımHem doğalga..
11.900,00TL
Yüksek Verimlilik Sağlama ÖzelliğiÖzel olarak tasarlanmış bu kombi sayesinde yüksek konfor ve düşük yakıt tüketimi elde edebilirsiniz. Yüzde 90’lara kadar varan tasarruflu işletim sayesinde harika bir kombi deneyimi yaşamanıza olanak tanımaktadır.Rahatsız Etmeyen Üstün ÇalışmaSon derece sessiz çalış..
11.950,00TL
Akıllı Isıtma SistemiAkıllı ısıtma sistemi ike ortamın anlık kapasite ihtiyacı tespit edilir. Alev modülasyonu, gidiş ve dönüş NTC sensörleri sayesinde yapılır. Hem yakuttan tasarruf edersiniz hem de kombi yüksek verimli çalışır.Üstün OPF Üretim TeknolojisiÜstün OPF üretim teknolojisi sayesinde üret..
11.950,00TL
Buderus Yoğuşmalı GB022i W size konfor ve yüksek verimlilik sunar. Logamax Plus GB022i W’nin modülasyonlu brülörü kendisini maksimum gücünün %20’si ve %100’ü arasında bir aralıkta otomatik olarak anlık ısı ihtiyacınıza uyarlar. Böylece cihaz, tam kapasiteye ihtiyaç duymadığınızda da verimli çalış..
12.000,00TL
145 W Toplam Enerji KullanımıEnerji kullanımı avantajının sağlanabilmesi için 145 W enerji kullanımında bulunan bu ürün, sürekli çalışması gereken ev aletleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden 24 saat çalışan her ev aleti gibi bu ürün de mümkün olan en yüksek ölçüde tasarruf yapmayı hedefler. Kulla..
12.200,00TL
Gösterilen: 1 ile 42 arası, toplam: 86 (3 Sayfa)