Menu
Sepetiniz
asdadsa

Viessmann

Şık Tasarımİnce tasarımı ve estetik görünümü ile Viesmann Vitodens evinize çok yakışacak. Beyaz rengi ile diğer eşyalarınız ile uyum içinde olacak. Kendi sınıfında en küçük kombidir. Sessiz Çalışma ÖzelliğiSes seviyesi yalnızca 47 dBA’dır. Evinizde kombi gürültü kirliliği yapmayacak. Kombini..
11.700,00TL
Vitodens Trend KombiVitodens Trend gaz yakıtlı yoğuşmalı kombi, üstün kalitesi ile öne çıkmaktadır. Kapsamlı aksesuar seçenekleri ile hem yeni binalarda hem de mevcut ısıtma sistemlerinin modernizasyonunda kullanılabilir. Vitodens Trend, 19 ve 25 kW olmak üzere iki farklı kapasite aralığındaki (3,2 ..
14.400,00TL
Doğalgaz yakıt tipi ile çalışmasını sürdürür. Pratik ve rahat kullanımı sayesinde yaşam alanlarının ısıtılmasında tercih edilir. Su ve mahal ısıtma kapasitesi oldukça yüksek değerlere sahiptir. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERHermetik baca özelliği sayesinde kirli ve temiz havanın sirkülasyonu başarılı ..
15.500,00TL
Enerji tasarrufu sağlayan Viessmann Vitodens Connect 19 kW 16.000 Kcalh Tam Yoğuşmalı Kombi ile hem evinizi ısıtabilir hem de elektrikten tasarruf yapabilirsiniz. A sınıfı bir ürün olması ile bütçe dostu bir kullanım alanı yaratır. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERYüksek ısıtma kapasitesi bulunan ürün, 1..
16.000,00TL
Kış aylarında ısıtma işlemini kaliteli bir şekilde gerçekleştirir. Yoğuşmalı ısıtma tekniği sayesinde ısıtma işlemi kısa sürede gerçekleşir. Çift eşanjör ile birlikte çalışır. Yüksek performans ve hızda çalışarak sizlere konfor sağlar. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER49 desibel ses seviyesinde çalışması..
17.100,00TL
Şık tasarımıyla kullanım alanlarına modern bir görünüm kazandıran Kombi modeli işlevsel özellikleri sayesinde avantaj sağlar. Entegre  Wi-fi arayüzü ile uzaktan erişim sağlanarak kombi ayarlarının yapılabilmesine imkan sunar. Düşük ses düzeyi ve hafif tasarımı ile yaşam alanlarında kullanım ..
22.050,00TL
Duvar tipi yoğuşmalı kombi VITODENS 100-WViessmann‘dan eşsiz fırsat! Entegre WiFi ile kombinizle ilişkiniz her zamankinden daha yakın olacak!Gaz yakıtlı yoğuşmalı cihazÇok ekonomik ısıtmaÇevre dostu işletimEntegre WiFi ve üstün performansı ile kendi sınıfında öncü olan yüksek enerji verimli duvar ti..
26.450,00TL
İhtiyaç duyulan sıcak suyu ve ısıyı sağlayan tam yoğuşmalı bir kombidir. Wi-Fi özelliği sayesinde dilediğiniz an uzaktan bağlantı kurabilir, cihazınızı istediğiniz ısı ayarına entegre edebilirsiniz.ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERGaz yakıtlı olarak karşınıza çıkan tam yoğuşmalı kombi, profesyonel çalışma prensi..
32.200,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)