Menu
Sepetiniz
asdadsa

Vaillant

Paslanmaz Çelik EşanjörPaslanmaz çelikten üretilen eşanjörü, uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Kireç filtresiyle, sistemin kireçten etkilenmesi engellenir ve kullanım ömrü uzatılır.Minimum Enerji Kaynağı Kullanımıyla Veri Tasarrufu%92 değerindeki sezansal verimlilik ve düşük değerdeki emisyon sist..
11.620,00TL
Uygun BoyutSahip olduğu uygun boyutları ile daha az yer kaplayan kombinin ölçüleri 625x400x270 olarak karşımıza çıkmaktadır. IPX4D koruma sistemine sahip olan kombi, çalışma standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Düşük Elektrik KullanımıMaksimum elektrik sarfiyatı sadece 100 W olan kombi, ..
12.650,00TL
Sıcak Su ve Isınma İçin Yüksek GüçYüksek güçlü performansı ile istediğiniz her an evinizde sıcak su imkanı sunan bir ürün. 23 kW sıcak su gücü ve sıcak su aralığı 35-60 derece olan ürün, sıcak su eksikliğini, suyun ısınmama gibi problemleri ortadan kaldıracak. 19.1 kW gücü ısınma için kullanan gü..
13.200,00TL
A Enerji VerimliliğiKullanım suyunun ısıtılması ve ısınma koşullarının sağlanması alanında A enerji sınıfı verimliliği sunarak, bütçenizi ve doğayı korur. A sınıfı enerji ile tam kapasitede performans sunar. Yüksek Performansta KullanımSahip olduğu XL seviyeli yüksek sıcak su performansı ile ..
13.890,00TL
Yakıt Tasarruf İmkanıTam yoğuşmalı teknolojisi ile % 107 oranında yüksek performans ve verim sunar. Performansı ile aynı anda sunduğu yakıt tasarrufu ile bütçenizi koruma altına alıp, gerektiği kadar ateşleme seviyesi ile iç mekanların ısınmasını sağlar. Çelik Eşanjör TasarımıSahip olduğu ta..
16.400,00TL
Konforlu IsınmaYüzde 107’ye varan yüksek verimle çalışma özelliği sayesinde doğalgazdan büyük tasarruf yaparsınız. Aynı zamanda akıllı çalışma sistemi sayesinde sadece yakıt için değil elektrik tüketiminde de büyük konfor sağlar. 24 kW ısıtma ile ihtiyacınızı en iyi şekilde giderir. Birden Ç..
17.000,00TL
Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler yenilenen teknoloji ve çok şık tasarımıyla benzersiz tasarruf ve konforu sunmaya devam ediyor.Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler, A sınıfı ısıtma enerji verimliliğinde maksimum tasarruf ve konforu gelişmiş teknolojisiyle sunar. Yenilenen ara yü..
19.760,00TL
Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler yenilenen teknoloji ve çok şık tasarımıyla benzersiz tasarruf ve konforu sunmaya devam ediyor.Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler, A sınıfı ısıtma enerji verimliliğinde maksimum tasarruf ve konforu gelişmiş teknolojisiyle sunar. Yenilenen ara y..
21.540,00TL
Isıtma ve sıcak suda A sınıf enerji verimliliğiXL yük profilinde sabit sıcaklıkta bol miktarda sıcak su konforuIoniDetect teknolojisi ile verimli yanma%10 modülasyon oranıPaslanmaz çelik eşanjör ile kanıtlanmış uzun ömürlü kullanım Detaylı Özellikler Isıtma Anma ısı gücü (kW) 30Isıtma..
26.000,00TL
Isıtma ve sıcak suda A sınıf enerji verimliliğiXL yük profilinde sabit sıcaklıkta bol miktarda sıcak su konforuIoniDetect teknolojisi ile verimli yanma%10 modülasyon oranıPaslanmaz çelik eşanjör ile kanıtlanmış uzun ömürlü kullanım Detaylı Özellikler Isıtma Anma ısı gücü (kW) 35Isıtma..
29.000,00TL
Isıtma ve sıcak suda %94 sezonsal ısıtma verimi ile A sınıf enerjiYüksek kapasite ihtiyaçlarına uygun çözümEntegre 20 litre turbolux boyler sayesinde bol miktarda sıcak su konforuPaslanmaz Çelik Eşanjör ile Uzun Ömürlü KullanımIoniDetect teknolojisi ile verimli yanma Detaylı ÖzelliklerIsıtmaAnm..
38.490,00TL
Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler yenilenen teknoloji ve çok şık tasarımıyla benzersiz tasarruf ve konforu sunmaya devam ediyor.Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler, A sınıfı ısıtma enerji verimliliğinde maksimum tasarruf ve konforu gelişmiş teknolojisiyle sunar. Yenilenen ara yüz v..
41.280,00TL
A+ Sistem ısıtma enerji verimliliği*Multi yoğuşma teknolojisi ile sıcak suda %8'e varan ekstra tasarrufXXL yük profilinde A enerji verimliliğinde sabit sıcaklıkta bol miktarda sıcak su konforu%9 Modülasyon aralığında yüksek tasarrufVR 921 sayesinde cep telefonu veya tablet ile uzaktan erişim imkanıD..
41.560,00TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)