Menu
Sepetiniz
asdadsa

Protherm

Kendisini Hissettirmeden Sessiz ÇalışabilirKombiden beklenilen şeylerden birisi iyi ısıtmasının yanında çok ses çıkarmadan çalışmasıdır. Düşük ses seviyesi ile kullanıcılarını rahatsız etmeyen bu kombi, en fazla 54 dB ses yayabilir. Bu da çalışırken onu pek hissetmemenizi sağlar. Hem Evinizi..
7.630,00TL
Isıtmada ve Kullanım Suyunda VerimlilikIsıtma ve sıcak su ihtiyacınıza göre 2 farklı kapasite seçeneğiyle birlikte gelir. Protherm Gepard Condens 24 KTV 24 kW yoğuşmalı kombi ısıtmada B, kullanım suyundaysa A seviyesinde enerji verimliliği sağlar Frekans Kontrollü Pompa AvantajıProtherm Gepar..
7.870,00TL
A sınıfı Enerji VerimliliğiKullanım suyunda A enerji verimliliğine ne dersiniz? Yoğuşmalı kombinizle hem doğayı koruyun hem de ödediğiniz faturaların miktarını düşürün. Hem de XL profilinde kullanım suyu imkanı ile! Yüksek Verimli PompaProtherm Lynx Condens Tam Yoğuşmalı Kombinin pompası Er..
8.500,00TL
A sınıfı Enerji VerimliliğiKullanım suyunda A enerji verimliliğine ne dersiniz? Yoğuşmalı kombinizle hem doğayı koruyun hem de ödediğiniz faturaların miktarını düşürün.   Yüksek Verimli PompaProtherm Lynx Condens Tam Yoğuşmalı Kombinin pompası Erp gereklilikleri ile uygun şekilde tasarl..
9.300,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)