Menu
Sepetiniz
asdadsa

Dolce Vita

Kullanımı KolayÜrünün kullanımı oldukça kolay ve basit bir yapıdadır. Herkesin kombiyi çalıştırabileceği ve olası arızada bildirim yapacağı konusunda sizlere destek olmaya devam eder. Arıza Derdi YokSürekli olarak kombi arızasından usanmış olanlar için kalitesi ve sorunsuz tasarımı ile dikka..
7.800,00TL
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER24 kW ısıtma kapasitesi ile ön plana çıkar.Yeni teknoloji detaylar ile geliştirilerek verim ve tasarruf aynı anda sağlanır.Tam yoğuşmalı ısıtma sisteminin sağladığı pek çok avantajı bünyesinde bulundurur. Tasarım DetaylarıBeyaz renkli dış gövde tasarımında kaliteli ve da..
8.100,00TL
Çevre ve tüketici dostu özellikleri ile dikkat çeken kombi modelidir. Isıtma ve sıcak su üretimi konusunda etkili sonuçlar ortaya çıkarır. Yeni teknoloji özellikleri sayesinde yüksek verimliliğinin yanında etkili tasarruf imkanı oluşturmayı başarır. Üründe kullanılan iç ve dış malzemelerdeki kal..
9.050,00TL
Çevre ve tüketici dostu özellikleri ile ön plana çıkan kombi modelidir. Gelişmiş özellikleri ile konforlu ve güvenli kullanım imkanı oluşturur. Üretimde tercih edilen kaliteli malzemeler ürünü uzun ömürlü kılar. Hızlı ısınma konusunda üstün performans sahibi ürünün montajı ve kullanımı kolaydır.ÖNE ..
9.850,00TL
Baymak servis güvencesi ile sunulan kombi modelidir. Yoğuşmalı çalışma sistemi ile tahliye öncesi su ve gazın ayrıştırılmasını sağlayarak enerji dönüşümü elde eder. Böylece tasarruflu kullanım imkanı sunar. Üretimde kullanılan kaliteli malzemeler ürünü uzun süre sorunsuz kullanma konusunda başar..
9.990,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)