Menu
Sepetiniz
asdadsa

Demirdöküm

B Sınıfı Isıtma Verimliliği Sunan Kullanım TipiYoğuşmalı kombide bulunan B sınıfı enerji verimliliği sayesinde kullanıcılar çevre dostu bir deneyim sağlayarak yüksek ısınma performansından yararlanır. ErP yönetmeliğine uygun yapısı sayesinde A sınıfı su verimi gerçekleştirir. Yenilikçi Ünit..
9.600,00TL
Yenilikçi DeneyimBenzersiz bir kullanım gücü oluşturan kusursuz yapısı ile size daima en benzersiz deneyimi sunan hermetik kombi ile ister ev ister işyerinizde sıra dışı bir konfora sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde zahmetsiz bir deneyim sağlayabilirsiniz. Kusursuz YapıSıcak su ihtiya..
9.975,00TL
  Her evde mutlaka bulunan, sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan kombi Demirdöküm marka kalitesiyle satışa sunulur. Ürün 18/24 kW kapasiteye sahiptir ve evlerde enerji tasarrufu sağlayarak kullanılabilir.ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERÜrün çift işlemcili anakarta sahiptir. Bu öz..
10.000,00TL
Geniş Sıcaklık SkalasıVerimli bir enerji kullanımıyla 30-80 derece arası petek ısısı sunar. Soğuk günlerde iç mekanları ısıtmak için gereken enerji dönüşümünü sağlamasına ek olarak 35-60 derece arası su sıcaklığı sayesinde sıcak su ihtiyacınızı yeterince karşılar. Kompakt TasarımÜstün enerji..
10.250,00TL
24/28 kW kapasitesiyle kullanıcıların sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını karşılayan Demirdöküm Ademix oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Ürün şık tasarımı, teknolojik donanımları ve kullanıcı dostu kontrol paneliyle konforlu bir kullanım sunar. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERKombi 50 desibel gibi düşü..
10.450,00TL
Isıyı Ayarlayabilen Akıllı TasarımFan hızını kombinin sıcaklığına göre ayarlayan Demirdöküm kombi yüksek verimi düşük ses seviyesinde verir. Tesisat ihtiyacına göre belirlediği pompa hızıyla daha az elektrik kullanır. Bunlara ek olarak kullanımı kolay LCD ekran ve çevirmeli düğmelerin bulunduğu f..
10.750,00TL
Şık tasarımı ve üstün performansı ile beklentinizi karşılayan tam yoğuşmalı kombidir. Ergonomik kullanımı sayesinde sıcak su ve ısınma ihtiyacınızı karşılar. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERA sınıfı enerji sınıfına dahil olan kombi yüksek kapasitede ısıtma verimi sağlar.Yüksek verimli sirkülasyon pompa ..
10.950,00TL
Vintomix Yoğuşmalı Kombi'nin Üstün Özellikleri18/24 ve 24/28 kW Kapasite Seçeneği2 farklı kapasite seçeneği ile yüksek ve düşük metrekareli kullanım alanlarında en uygun çözümü sunar.Yüksek Verimli Pompa ile Elektrik TasarrufuYüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa hızı otomatik..
11.400,00TL
Yoğuşmalı Isıtma Tekniği ile Yüksek VerimDoğalgaz yandıktan sonra ortaya çıkan ve baca aracılığı ile dışarıya atılacak olan gazın içindeki su, özel bir teknoloji ile geri kazanılır. Bu sayede yüksek verim elde edilir. Bu özelliği kullanarak çalışan kombilerin tercih edilmesi, ciddi anlamda tasarruf ..
11.500,00TL
Akıllı Isıtma SistemiAkıllı ısıtma sistemi ike ortamın anlık kapasite ihtiyacı tespit edilir. Alev modülasyonu, gidiş ve dönüş NTC sensörleri sayesinde yapılır. Hem yakuttan tasarruf edersiniz hem de kombi yüksek verimli çalışır.Üstün OPF Üretim TeknolojisiÜstün OPF üretim teknolojisi sayesinde üret..
11.950,00TL
Dayanıklı EşanjörUfak boyutlu, hafif ve yüksek ısı transferi imkanı sunan eşanjörüyle ön plana çıkar. Alüminyum ve silisyum alaşımıyla imal edilen eşanjöründen aldığı verimle birlikte geniş kitleler tarafından tercih edilir.Sıcaklık KontrolüGelişmiş sensörleri sayesinde suyun sıcaklığını ortamın iht..
12.900,00TL
A Sınıfı Isıtma VerimiA sınıfı ısıtma verimliliği ile düşük doğal gaz tüketim imkanı sunar. Düşük doğal gaz tüketimi ve A sınıfı olma özelliği sayesinde bütçenizi korurken, ekonomik tasarruf sağlayabilirsiniz. A sınıfı ile doğa dostu kullanım avantajı sunar. Kullanım Suyu VerimliliğiXL akışı..
14.550,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)