Menu
Sepetiniz
asdadsa

Baymak

Akıllı KombiKış aylarında hayatınızı kolaylaştırmada etkili bir üründür. Sizlere her zaman sıcak su ihtiyacını karşılamada bir numaralıdır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bütün işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde halletmenize imkan sağlar. Desteği YüksekSağlam ve kaliteli malzemele..
8.950,00TL
A Sınıfı Enerji Verimliliği Sağlayan KombiBaymak Luna Avant Kombi, A sınıfı enerji verimliliğine sahip tasarımı sayesinde çevreye zarar vermeyen ve doğal kaynakların verimli olarak kullanılmasına katkı sağlayan bir teknoloji ile çalışır. Doğalgaz kullanarak çalışan kombi, enerji verimliliği ve ı..
9.100,00TL
Kompakt Boyut ile Yerden Tasarruf Sağlayan TasarımKompakt boyutu sayesinde kolayca montelenir. Bakımı sorunsuz halledilen ürün ile yerden tasarruf sağlarsınız. Yüksek Verimli Çalışma ve Az Enerji TüketimiÜrün % 92 verim ile çalışır. Bu sayede çevreye duyarlı ürün enerji tasarrufu eder. A ener..
9.600,00TL
Uygun fiyatı, küçük boyutları ve A sınıfı olması ile dikkatleri üzerine toplayan bir kombi modelidir. En son model teknoloji ile üretilmesinden dolayı yüksek kalitede ve hızda faaliyet göstermektedir. Kış aylarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER20.000 kcal kapas..
9.900,00TL
Yerden Tasarruf İmkanıSahip olduğu kompakt tasarım ve minimal boyutları ile yerden tasarruf sağlar. Kurulum aşamasında uygun dar alanlara uygulanabilme özelliğinden ve şık detaylardan aynı anda yararlanmanıza imkan verir. Yeni Nesil Pompa TasarımıSahip olduğu kendi teknolojisine özgü pompa ta..
10.300,00TL
Baymak Lunatec tam yoğuşmalı kombiler kw oranına bağlı olarak farklı seçenekler ile tüketiciye sunuluyor. Yeni nesil teknolojisinin yanı sıra Avrupa Birliği onaylı ErP sistemine sahip olan Baymak Lunatec A sınıfı bir üründür. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERLunatec modeller 24 kw, 30 kw ve 35 kw olarak ..
10.700,00TL
145 W Toplam Enerji KullanımıEnerji kullanımı avantajının sağlanabilmesi için 145 W enerji kullanımında bulunan bu ürün, sürekli çalışması gereken ev aletleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden 24 saat çalışan her ev aleti gibi bu ürün de mümkün olan en yüksek ölçüde tasarruf yapmayı hedefler. Kulla..
12.200,00TL
Yüksek Enerji VerimliliğiBaymak Duotec Yoğuşmalı Hermetik Kombi, 4 yıldızlı enerji verimliliğine sahiptir. Oldukça yüksek bir enerji verimliliği sayesinde boşa enerji harcamazsınız. Aynı zamanda modülasyonlu fanı sayesinde enerji tasarrufu yaparsınız. Yüksek tutarda elektrik faturası ödemezsiniz...
12.300,00TL
Yüksek Çalışma VerimiBaymak İdee yoğuşmalı kombi yakma verimi %109.2 olarak belirlenmiştir. Tam yoğuşmalı özelliği ile bacadan dışarı atılacak enerji, ısı eşanjörünü kullanarak geri kazanılmakta ve klasik kombilere kıyasla yüksek verimlilik sağlanmaktadır Çevre Dostu ÇalışmaÜrün A sınıfı ene..
12.300,00TL
Güvenli kullanım sunan hermetik baca tipine sahip olan yoğuşmalı kombidir. Gelişmiş teknik özellikleri ve ergonomik tasarımı ile ısınma ve sıcak su ihtiyacınıza en hızlı çözümü sunar. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER20-35 kw arası ısıtma kapasitesi ile yüksek performans sunar.ERP enerji verimliliği ile ..
13.200,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)