Vaillant 286 5 3 kullanıcı yorumlarına bakıldığında Vaillant 286 5 3’ün pek çok kişi tarafından büyük bir memnuniyet ile kullanıldığı görülür. Gerek teknik özellikleri gerekse kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilir. Dilerseniz  Vaillant 286 kombiyi eniyikombi.com'dan alabilirsiniz. Vaillant 286 5 3 kullanıcı yorumları aşağıdaki şekildedir. Kombi satın almak isteyen kişilerin Vaillant 286 5 3 kullanıcı yorumlarını okuyarak bilgi edinmesi ve satın alma işlemi gerçekleştirmeye kadar vermesi mümkündür.


İşte Vaillant 286 5 3 kullanıcı yorumları;

 

‘Vaillant 286 5 3’ü bir yıla yakın süredir kullanıyorum. Uzun süre kombi arayışı gerçekleştirdikten sonra bu kombiyi almaya karar verdim. Enerji tasarrufu sağlamasını, evin tüm odalarını kaliteli bir şekilde ısıtmasını ve sessiz bir şekilde çalışıyor olmasını çok beğendim. Hem teknik özellikleri evimize uyum sağladı hem de fiyat-performans açısından bütçemizi aşmamış olduk. Kaliteli bir kombi arayışı içerisinde olan kişilerin tercih edebileceği bir ürün.’
Vaillant 286 5 3’ün ismini sıklıkla duyuyor ancak daha önce farklı bir markaya ait kombi kullanımı gerçekleştirdiğim için alıp almayacağımdan emin olamıyordum. Yorumları okuduktan ve özelliklerine baktıktan sonra aldım. Aldığım günden bu yana bir kez bile pişman olmadım. Gerçekten söylendiği kadar kaliteli bir ürün. Garanti süresi boyunca da pek çok teknik destek sağlanıyor ancak hiç ihtiyacımız olacağını sanmıyorum.’
Kombi alacağım ancak uygun fiyatlı olsun diyenlere önerimdir! Piyasada yer alan pek çok kombinin fiyatı oldukça yüksek. İlk bakışta Villant’ın fiyatı da yüksek gibi geliyor ancak diğer kombilere oranla hem daha kaliteli hem de özelliklerine göre oldukça uygun fiyatlı. Uzun süre hiçbir sorun yaşamadan kullandık ve kullanmaya da devam edeceğiz. Eğer almak isteyen ancak kararsız olan varsa Vaillant 286 5 3 kullanıcı yorumlarına bakarak karar verebilirler. Şu ana kadar bu kombiyi kullanan ve memnun olmayan hiç kimseyi görmedim.
Vaillant 286 5 3 kullanıcı yorumlarına bakarak kombimi almaya karar verdim. İlk etapta daha uygun fiyatlı bir kombi arayışı içerisindeydim ancak daha uygun fiyatlı aynı özelliklere sahip olan bir kombi daha bulamadım. Böyle bir karar aşamasında da uygun fiyatlı olsun 1-2 sene sonra çöpe gitsin harcaması yapmak istemedim.  Oldukça memnun bir şekilde kullanıyoruz henüz hiçbir olumsuzluğu ile karşılaşmadık.
Bu kadar iyi bir verim alacağımızı düşünmüyorduk! Kesinlikle harika bir kombi ve fiyat-performans açısından çok çok iyi bir sonuç alınıyor.  Hem çok iyi verim sağlıyor hem de enerji tüketimi açısından avantajlı. Bu kombiden önce kullandığımız diğer kombiden sonra kesinlikle faturalarımızda düşüş oldu. Hem enerji tasarrufu nedeniyle hem de kalitesi nedeniyle tercih edilebilir. Tavsiyemdir. Almak isteyen ancak almak konusunda kararsız olan kişiler gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Kesinlikle memnun kalırsınız.
Garanti Süresi:2 Yıl
Kapasitesi:
20.000 kcal/h
Isıtma Alanı:
150 m2
Cihaz Ölçüleri:
Y72 x G44 x D33 CM


Vaillant 286 5 3 Özellikleri

VAILLANT VUW 286/5-3 ecoTEC PRO, Vaillant tarafından üretilen bir kombi cihazıdır. Özellikleri arasında:

 1. 28 kW'lık nominal gücü vardır.✅ 
 2. EcoTEC PRO teknolojisi sayesinde, yüksek verimlilik oranına sahiptir.✅ 
 3. Çok yönlü bağlantı seçenekleri sunar.✅ 
 4. Su sıcaklığını modüle etmek için modülasyon özelliği vardır.✅ 
 5. Sıcak su için maksimum sıcaklık 60 C derecedir.✅ 
 6. Su seviyesi sensörü sayesinde su seviyesini kontrol edebilir.✅ 
 7. Çoklu güvenlik sistemi ile donma koruma özellikleri vardır.✅ 
 8. Isıtma için maksimum çalışma basıncı 3 bar'dır.✅ 
 9. Sıcak su üretim hacmi 6.5 l/dk'dir.✅ 

VAILLANT VUW 286/5-3 ecoTEC PRO, kompakt tasarımı sayesinde kurulum ve bakımı kolaydır. Ayrıca, çok yönlü bağlantı seçenekleri sayesinde birçok farklı sistemle birlikte kullanılabilir. Bu cihaz, ecoTEC PRO teknolojisi sayesinde yüksek verimlilik oranına sahiptir.


Vaillant 286 5 3 kullanıcı yorumları ise oldukça olumludur. Vaillant 286 5/3 oldukça fazla tercih edilen kombi çeşitlerinden bir tanesidir.  Cihazın özelliklerine bakıldığında Y72 x G44 x D33 CM ölçüye sahip olduğu görülür. Enerji sınıfı A olan Vaillant 286 5 3 aynı zamanda 2 adet eşanjöre sahiptir. En İyi Kombi ayrıcalığı ile satın alınan Vaillant 286 5 3’ün garanti süresi 2 yıl olmakla birlikte, 150 metrekare altındaki tüm alanları ısıtma gücüne sahiptir. 20.000 kcal ısıtma kapasitesine sahip olan Vaillant 286 5 3’ün yalnızca beyaz rengi bulunur.   Maksimum ısıl gücü ise 23 kW’tır. 

İlginizi Çekebilir:

 1. Eca Kombi ASE Arızası Nedir? Nasıl Giderilir?
 2. Buderus Mu Vaillant Mı