Menu
Sepetiniz
asdadsa

En İyi Kombi Blog CrosairSoft RSS Feed

01 Şub 100 m2 Ev Doğalgaz Maliyeti ✅2023 Güncel Bilgi
basarkombi 0 234
100 m2 Ev Doğalgaz Maliyeti, günümüzde evlerde ısınma aracı olarak doğalgaz kullanımı oldukça yaygındır. Pek çok kullanıcı, oturduğu evlerde yeni ısınma sistemlerine geçiş yaparak doğalgaz kurulumu yapıyor. Sıfırdan doğalgaz kullanımına geçecek olan evlerde de pek çok işlem basamağı gerekli oluyor. Proje çizimi, iç ve dış tesisat durumu, kalorifer ..
27 Oca Modülasyonlu Oda Termostatı Nedir * Ne İşe Yarar?
basarkombi 0 98
Modülasyonlu oda termostatı; oda sıcaklığının kombiye iletilmesini sağlayan ve kombinin çalışma sistemini düzenleyen düzeneğe verilen isimdir. Böylece tesisat sayesinde hem kombinin sıcaklığı ayarlanır hem de tesisattan geçen suyun sıcaklığı kontrol edilir ve kombiniz istediğiniz sıcaklığa ulaşır.Kombinin çalışma hızının da ayarlanabilmesi adına mo..
19 Oca Eca Kombi ASE Arızası Nedir? Nasıl Giderilir? 2022
basarkombi 0 108
Eca Kombi ASE Arızası, günümüzde evlerin çoğunluğunda ısıtma sistemi olarak kombi kullanılır. Özellikle soğuk kış aylarında bulunduğu ortamı oldukça kolay bir şekilde ısıtan kombilerde bazı arıza ve hata kodları bulunur. Bakımı yaptırılmayan ve çalışmasında aksaklıklar olan kombilerde bu söz konusu hata kodları görülür. Bakım ile ilgili uyarı veren..
16 Oca Vaillant 286 5 3 Kullanıcı Yorumları
basarkombi 0 101
 Vaillant 286 5 3 kullanıcı yorumlarına bakıldığında Vaillant 286 5 3’ün pek çok kişi tarafından büyük bir memnuniyet ile kullanıldığı görülür. Gerek teknik özellikleri gerekse kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilir. Dilerseniz  Vaillant 286 kombiyi eniyikombi.com'dan alabilirsiniz. Vaillant 286 5 3 kullanıcı yorumları aşağıdaki şekildedir. Kom..
09 Oca Buderus Mu Vaillant Mı  -Güncellendi
basarkombi 0 197
Buderus mu Vaillant mı? arasında tercih yapmak isteyen pek çok kişinin aklına bu soru gelip araştırma yapıyor. Bu iki kombi arasındaki en temel fark incelendiğinde modülasyon oranları ve eşanjör yapısı ön plana çıkar. Buderus ve Vaillant kombi de birbirinden farklı avantajlar taşır ve evlerin boyutuna,  yapısına, ısıtma geçmişlerine göre farklı etk..
05 Ağu Kombi Değişimi ve Yenileme 2023
basarkombi 0 228
Sıcak su ve ısıtma için kullandığınız kombinizi değiştireceğiniz gün gelebilir. İşte bu olduğunda kombi değişimi ve yenileme sizler için en iyi seçenek olacaktır.Kombi değişimi eski kombinin sökülerek yerine yenisinin takılma işleminin tümüne verilen bir isimdir. Kombi montajı olması için öncelikle kombi yeri tespit edilir ve ardında müşteriye bilg..
05 Ağu İGDAŞ Abonelik İşlemleri
basarkombi 0 210
Evinize kombi almak istediğinizde ilk önce doğalgaz tesisatı projesi yaptırmanız gereklidir. Bu olduğunda en yakın İGDAŞ abonelik işlemleri sayesinde yapılmaktadır.Doğalgaz başvurusu için bazı belgeler istenmektedir ve bunun yanında güvence bedeli de alınmaktadır. Güvence bedeli İGDAŞ doğalgaz kuruluşunun işlerini garanti almak için yapılır. Doğalg..
05 Ağu En Uygun Kombi Fiyatları 2023
basarkombi 0 209
Isınma ihtiyacını, ve  sıcak su ihtiyacını karşılamak için kombi kullanırız. Peki en uygun kombi fiyatları ne olduğunu daha önce merak ettiniz mi?En uygun kombi fiyatları hakkında dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunmaktadır. Birçok kişi ev için ucuz bir kombi alma fikrine önem verse de, yıllarca dayanacak kaliteli bir ürün aldığınızdan emin..
05 Ağu Yoğuşmalı Kombi Nedir? En İyisi Hangisi?
basarkombi 0 192
Yoğuşmalı kombi, hem yoğuşmalı hem de kombilerin en iyi özelliklerini bir araya getiren modern, yüksek verimli kombilerdir. Uygun bir tasarım ve düşük işletme maliyetleri ile enerji verimliliği ve iyileştirilmiş ısı geri kazanımı sağlamak üzere tasarlanmıştır.Yoğuşmalı kombi, 20kW ile 75kW arasında değişen kapasitelerde farklı boyutlarda mevcuttur...
05 Ağu Kombi Montajı Nasıl Yapılır?
basarkombi 0 215
Isınma ve sıcak su ihtiyacını gideren kombiler hakkında artık çoğu bilgilere erişmek mümkündür. Teknik servisin nasıl çalıştığını bilmek için kombi montajı nasıl yapılır, bunu öğrenebilirsiniz.Kombi montajına başlamadan ilk önce montaj yapılacak yerin belirlenmesi ve yüzeyin pürüzsüz olmasına dikkat edilmesi gereklidir. Aksi takdirde vidalama işlem..
05 Ağu ECA ve Bosch Karşılaştırması
basarkombi 0 209
Eviniz için bir kombi almak zorunda kalıyorsanız piyasada birçok marka bulunmaktadır. Ama genelde iki marka arasında kalıyorsanız, ECA ve Bosch Karşılaştırması ile bunu çözebilirsiniz.ECA ve Bosch karşılaştırması yapmak için markaların geçmişine ve ürettikleri malzemelere bakmak gerekir. Her iki firmada Türkiye’nin en büyük kombi satan firmalarıdır..
05 Ağu Eca ve Bosch Arıza Kodları Nedir?
basarkombi 0 196
Doğalgaz sistemlerinde kullanılan kombiler bazen arıza yapabilir ve farklı şekilde hata kodları verebilir. Bunları öğrenmek istiyorsanız Eca ve Bosh arıza kodları işinize yarayabilir.Eca ve Bosch arıza kodları, kombiler bozulduğunda, sistemin neresinde hata olduğunu gösteren teknik ekibin işini kolaylaştıran uyarılardır. Bu hata kodlarını öğrendikt..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)